Relacja podsumowująca wyróżnienie Nagrody Nobla z dziedziny chemii

Wspólnie z ekspertkami oraz ekspertami z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na relację podsumowującą wyróżnienie Nagrody Nobla z dziedziny chemii na wydarzeniu Tydzień Noblowski 2021 w Centrum Współpracy i Dialogu Uniwersytetu Warszawskiego.

Komentatorami byli:

* dr Maria Górna z Zakładu Chemii Teoretycznej i Strukturalnej, Wydział Chemii Uniwersytet Warszawski

* prof. dr hab. Paweł Kulesza z Zakładu Chemii Nieorganicznej i Analitycznej, Wydział Chemii Uniwersytet Warszawski

* dr hab. Wiktor Lewandowski z Zakładu Chemii Organicznej i Technologii Chemicznej, Wydział Chemii Uniwersytet Warszawski

* prof. dr hab. Sławomir Sęk z Zakładu Chemii Nieorganicznej i Analitycznej, Wydział Chemii Uniwersytet Warszawski.

Data publikacji: 07 października 2021

Data ostatniej modyfikacji: 12 października 2021